DOSTAWA TOWARU

WARUNKI DOSTARCZENIA TOWARU:

Towar zakupiony w milwauk.com.pl dostarczamy firmą spedycyjną Inpost. Zamówiony towar klient może także odebrać bezpośrednio w sklepie.

Adres sklepu:
„Newtool „ sp. z o.o.
ul. Chrzanowskiego 36B
80-278 Gdańsk

Numer konta bankowego do wpłat przelewem: 21 1020 1811 0000 0402 0266 5073 PKO BP I O/GDAŃSK

Koszt wysyłki pokrywa Klient , chyba, że transakcja objęta jest akcją promocyjną.

Paczki dostarczane są przez kuriera w dni robocze na podany w zamówieniu adres, standardowo w godzinach od 8 do 18.
Godzina dostarczenia zależy od miejsca zamieszkania jak i od warunków atmosferycznych.
Co do zasady kurier dzwoni do klienta przed dostarczeniem przesyłki, nie możemy tego jednakże zagwarantować – nie odpowiadamy też za błędnie podany w zamówieniu numer telefonu.

Paczki wysyłamy wyłącznie na terenie naszego kraju ewentualnie po wcześniejszym kontakcie ustalamy wysyłkę za granicę - koszt wysyłki za granice uzależniony jest od wagi paczki i miejsca docelowego (wyliczany indywidualnie do zamówienia).
Maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni, natomiast naszym priorytetem jest jak najszybsza dostawa.
Czas dostawy przesyłki po jej wysłaniu nie powinien być dłuższy niż 48h, w razie problemów z dostawą prosimy o kontakt.

Prosimy o informowanie nas o ewentualnym braku podjęcia przez kuriera trzech prób doręczenia, lub jeśli nie będzie informował klientów o próbie doręczenia. Prosimy, aby przy odbiorze przesyłki bezwzględnie sprawdzić stan paczki i jej zawartości, w razie niepokojących uszkodzeń prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody oraz o natychmiastowy kontakt z naszym sklepem.

Niniejsza strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności, jednakże w żaden sposób ich nie wykorzystuje do własnych celów. Warunki korzystania z plików cookies oraz ich przechowywania można zmienić w ustawieniach przeglądarki.